від 140 грн./м2, протягом 1-го дня, доставка по Києву та Україні, фотоякість

Замовити виготовлення банера

Друкарня «WIKOLDING» виробляє друк банерів на плоттері нового покоління в Києві, надійної японської фірми EPSON. Завдяки новим технологіям ми пропонуємо Вам якісний друк і пишаємося що 100% наших Клієнтів залишаються задоволені виготовленою продукцією. У нашій компанії повний цикл виготовлення банера: дизайн, установка люверсів, пропайка кишень, монтаж, зварювання каркаса.

Сьогодні термін «банер» асоціюється у багатьох з вуличною або зовнішньою рекламою, однак сфера його застосування набагато ширша, особливо якщо мова йде про широкоформатний друк. Тепер такі плакати можуть розміщуватися всередині офісних приміщень, магазинів, супермаркетів, бутиків, салонів краси та іншого. Такі яскраві і барвисті рекламні матеріали моментально привертають до себе увагу потенційних клієнтів і вважаються досить ефективним інструментом розвитку бізнесу.

Друк банера

  • Залежно від бюджету замовника, а також цілей, які відводяться рекламній компанії, можна підібрати спосіб виготовлення банера та його розміри. Матеріали для виготовлення подібних рекламних виробів можуть відрізнятися один від одного за своєю структурою і умовами експлуатації. На гладкій основі виходить яскрава і досить чітка картинка, яка не деформується, залишається стійкою до негативних погодних умов і не затирається згодом, тому і термін служби у такої реклами буде досить тривалим.

  • Широкоформатний друк на банері вимагає після роздруківки спеціальної обробки краю полотна, що в подальшому забезпечує виробу тривалий термін служби і надійність. Також готовий рекламний продукт оснащується люверсами - спеціальними отворами, крізь які протягується шнурівка для монтажу такої вивіски. Ще один спосіб кріплення - на кишені - спеціальні металеві трубки, які дозволяють вирівняти полотно.

Вартість друку банера (без ПДВ)

Додаткові послуги: установка люверсів - 2,6 грн./шт.,  монтаж, кармани - уточнюйте у менеждера

Наша студія працює тільки на європейських фарбах та матеріалах, захист від вигоряння!

Мінімальние замовлення 200 грн.

Розробка дизайну банера для зовнішньої та внутрішньої реклами від 350 грн.

Виготовлення банера

На сьогоднішній день розрізняють наступні види такої рекламної продукції:

  • Литі розраховані на багаторазове використання і передбачають друк з високою роздільною здатністю 360 - 1440 dpi залежно від побажань замовника. Такі вироби представляють собою прогумований брезент, який є досить стійким до впливу вологи або інших негативних зовнішніх чинників.

  • Банерні сітки  використовують для створення носіїв, які в подальшому будуть піддаватися посиленим вітрових навантажень, такі вироби мають перфоровану поверхню. Розміщують представлені рекламні матеріали зазвичай на багатоповерхових будівлях, зображення друкуються з роздільною здатністю 1440 dpi.

  • Ламіновані відрізняються невеликою щільністю в порівнянні з тими ж литими матеріалами, і глянцевою поверхнею, такі екземпляри відмінно підходять для короткочасних рекламних компаній через невелику вартість.

Де замовити банер?

В нашій затишній студії ви можете замовити будь-які рекламні матеріали, виготовлення яких розпочнеться зі створення макета. Для цього Вам необхідно буде звернутися до нашого досвідченого дизайнера, який порадить краще рішення для Вашої компанії. Далі замовленням також будуть займатися професіонали, які добре розбираються у всіх тонкощах цього процесу. Виготовлення банера, ціна якого залишиться прийнятною, під силу нашій команді, і ми чекаємо Вас в нашій студії в зручний для Вас час!

Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання

будь-яким зручним для Вас способом:

wikolding@ukr.net 

 

+38 044 337 14 87

+38 067 007 14 87

+38 050 441 14 87

Вас також може зацікавити:

Copyrights
     2015-2021 Типографія ТОВ "ВІКОЛДИНГ" 
     м. Київ, Ільї Еренбурга, 5, ст.м. Олімпійска або ст.м Вокзальна
  • pngegg (3)
  • pngegg (2)

Типографія WIKOLDING в соціальних мережах